ХСМ "Олешківським лісом"

ХСМ "Олешківським лісом"
  • Місце: м.Олешки
  • Час та дата почастку: 10:00 20.03.2021
  • Дистанція: 42км
  • Категорія: Крос-кантрі
  • Клас:
Статистика

Результати: ХСМ "Олешківським лісом"

К1 ВIB Ім'я Призвище Результат Відставання Км/г А2 Категорія
1 42. Евгений Алейников (Мелитополь) 01:27:12 -- 28.9 км/г 1 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
1 11. Богдан Зачепа (сильная | большая) 01:30:09 -- 27.95 км/г 2 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 27.95 км/г
2 48. Евгеній Бунчак 01:30:10 -- 27.95 км/г 3 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 27.95 км/г
2 40. Виталий Рожок (СК Олімп | Южноукраїнська) 01:36:25 + 09:13 26.14 км/г 4 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
3 94. Олексій Кожадєй 01:36:25 + 09:13 26.14 км/г 5 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
4 12. Андрій Паламарчук (digicom cycling team | смт. Білозерка) 01:36:54 + 09:42 26.01 км/г 6 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
5 10. Вячеслав Сакович (Миколаїв) 01:37:25 + 10:13 25.87 км/г 7 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
3 24. Денис Прокопчук (Нет | Херсон) 01:40:36 + 10:27 25.05 км/г 8 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 27.95 км/г
1 97. Олександр Ткаченко (Вознесенськ) 01:44:13 -- 24.18 км/г 9 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 24.18 км/г
2 78. Игорь Кириленко (ОП ЮАЭС | Южноукраинск) 01:44:15 -- 24.17 км/г 10 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 24.18 км/г
3 53. Андрій Денисенко (Мелітополь) 01:44:38 -- 24.08 км/г 11 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 24.18 км/г
4 49. Павло Тягло (Одеса) 01:44:56 -- 24.02 км/г 12 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 24.18 км/г
5 52. Дмитро Рильський (- | Мелітополь) 01:45:04 -- 23.98 км/г 13 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 24.18 км/г
6 101. Артур Пінчук (Херсон | Херсон) 01:45:47 + 18:35 23.82 км/г 14 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
6 77. Василь Блюммер (Херсон) 01:46:05 + 01:52 23.75 км/г 15 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 24.18 км/г
7 74. Андрій Антонюк (Gard Energy Ride | Южноукраїнськ) 01:46:41 + 02:28 23.62 км/г 16 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 24.18 км/г
8 95. Сергей Савинов (Одесса) 01:46:43 + 02:30 23.61 км/г 17 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 24.18 км/г
1 4. Алла Галета (VeloFetish | Херсон) 01:47:03 -- 23.54 км/г 18 1 . Жінки байк від 18 до 35 років
Середня швидкість переможця 23.54 км/г
1 91. Ірина Попова (Миколаїв) 01:47:22 -- 23.47 км/г 19 2 . Жінки байк від 36 років
Середня швидкість переможця 23.47 км/г
2 6. Олена Темчук (Одеса) 01:48:26 + 01:04 23.24 км/г 20 2 . Жінки байк від 36 років
Середня швидкість переможця 23.47 км/г
7 22. Сергій Шевченко (Мелітополь) 01:48:54 + 21:42 23.14 км/г 21 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
8 99. Дмитро Воронов (digicom cycling team | Херсон) 01:49:10 + 21:58 23.08 км/г 22 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
1 63. Сергій Бабченко (Нікополь | Нікополь) 01:49:19 -- 23.05 км/г 23 6 . Чоловіки байк від 50 до 59 років
Середня швидкість переможця 23.05 км/г
9 797. Володимир Егерев (digicom cycling team | Николаев) 01:49:47 + 22:35 22.95 км/г 24 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
10 75. Михайло Колос (digicom cycling team 2 | Херсон) 01:50:05 + 22:53 22.89 км/г 25 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
11 28. Вячеслав Лемех (Николаев) 01:51:21 + 24:09 22.63 км/г 26 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
12 30. Денис Сотниченко (BXT team | Мелитополь) 01:51:30 + 24:18 22.6 км/г 27 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
13 66. Юрій Смірнов (Одеса) 01:51:31 + 24:19 22.6 км/г 28 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
14 20. Юрій Морінов (Кривой Рог) 01:51:39 + 24:27 22.57 км/г 29 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
2 3. Ірина Шевченко (Мелітополь) 01:52:46 + 05:43 22.35 км/г 30 1 . Жінки байк від 18 до 35 років
Середня швидкість переможця 23.54 км/г
15 35. Сергій Рябець 01:53:13 + 26:01 22.26 км/г 31 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
4 14. Николай Видневский (Николаев) 01:55:43 + 25:34 21.78 км/г 32 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 27.95 км/г
16 31. Олексій Кононенко (Нікополь) 01:56:16 + 29:04 21.67 км/г 33 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
1 92. Женя Комар (Николаев) 01:57:42 -- 21.41 км/г 34 7 . Чоловіки байк від 60 років
Середня швидкість переможця 21.41 км/г
9 124. Андрей Юрлов (Николаев) 01:58:00 + 13:47 21.36 км/г 35 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 24.18 км/г
2 61. Алексей Тищенко (ВП ЗАЕС Energy Team | Энергодар) 01:58:57 + 09:38 21.19 км/г 36 6 . Чоловіки байк від 50 до 59 років
Середня швидкість переможця 23.05 км/г
17 85. Ігор Сахно (Зап) 02:00:13 + 33:01 20.96 км/г 37 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
18 27. Yuriy Khamatulin (Глечик ТИМ | Одесса) 02:02:08 + 34:56 20.63 км/г 38 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
19 43. Артем Басавро (Коробка з цукерками | Никополь) 02:02:23 + 35:11 20.59 км/г 39 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
5 46. Костянтин Сухоруков (З Миколаєва) 02:05:45 + 35:36 20.04 км/г 40 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 27.95 км/г
20 39. Дмитрий Верещагин (Мелитополь) 02:05:49 + 38:37 20.03 км/г 41 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
21 37. Артем Татаренко (Энергодар) 02:08:01 + 40:49 19.68 км/г 42 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
22 88. Дмитро Сахно (Зап) 02:08:22 + 41:10 19.63 км/г 43 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
6 19. Микола Рябец (Миколаїв) 02:08:38 + 38:29 19.59 км/г 44 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 27.95 км/г
7 47. Іван Амелін (Мелiтополь) 02:08:42 + 38:33 19.58 км/г 45 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 27.95 км/г
23 1. Андрій Кутасов (digicom cycling team | Херсон) 02:08:53 + 41:41 19.55 км/г 46 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
8 110. Ігор Гончар (digicom cycling team | Дніпро) 02:12:04 + 41:55 19.08 км/г 47 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 27.95 км/г
9 87. Станіслав Кушнір (Миколаїв) 02:12:25 + 42:16 19.03 км/г 48 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 27.95 км/г
10 79. Олексій Притула (Energy Team | Енергодар) 02:14:48 + 30:35 18.69 км/г 49 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 24.18 км/г
11 76. Олександр Ніценко (Херсон) 02:21:27 + 37:14 17.82 км/г 50 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 24.18 км/г
3 84. Olga Golubeva (Herson) 02:21:53 + 34:31 17.76 км/г 51 2 . Жінки байк від 36 років
Середня швидкість переможця 23.47 км/г
12 57. Денис Журбін (Миколаїв) 02:23:18 + 39:05 17.59 км/г 52 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
Середня швидкість переможця 24.18 км/г
24 70. Юрий Ковальчук (Нет | Херсон) 02:26:07 + 58:55 17.25 км/г 53 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
3 2. Ольга Бугрім (Миколаїв) 02:29:40 + 42:37 16.84 км/г 54 1 . Жінки байк від 18 до 35 років
Середня швидкість переможця 23.54 км/г
2 67. Валерий Коржиков (велоцераптор | Одесса) 02:30:19 + 32:37 16.76 км/г 55 7 . Чоловіки байк від 60 років
Середня швидкість переможця 21.41 км/г
3 62. Вадим Букаєв (Одеса) 02:32:28 + 43:09 16.53 км/г 56 6 . Чоловіки байк від 50 до 59 років
Середня швидкість переможця 23.05 км/г
4 60. Юрій Кузьменко (Херсон) 02:33:04 + 43:45 16.46 км/г 57 6 . Чоловіки байк від 50 до 59 років
Середня швидкість переможця 23.05 км/г
5 59. Ігор Свиридов (Трітон | Одеса) 02:33:25 + 44:06 16.43 км/г 58 6 . Чоловіки байк від 50 до 59 років
Середня швидкість переможця 23.05 км/г
6 64. Станіслав Седашов (MTBO Odesa | Одеса) 02:33:43 + 44:24 16.39 км/г 59 6 . Чоловіки байк від 50 до 59 років
Середня швидкість переможця 23.05 км/г
4 93. Марина Волошина (Дніпро) 02:34:46 + 47:43 16.28 км/г 60 1 . Жінки байк від 18 до 35 років
Середня швидкість переможця 23.54 км/г
25 72. Олег Сiдельников (Энергодар) 02:37:46 + 01:10:34 15.97 км/г 61 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
26 15. Виталий Галущак (Николаев) 02:37:48 + 01:10:36 15.97 км/г 62 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
27 13. Андрей Комышник (Украина) 02:45:50 + 01:18:38 15.2 км/г 63 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
10 90. Валерий Посохин (Мелитополь) 02:50:48 + 01:20:39 14.75 км/г 64 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 27.95 км/г
28 81. Руслан Чудинов (Energy Team | Энергодар) 02:51:58 + 01:24:46 14.65 км/г 65 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
29 65. Олександр Кравченко (Миколаїв) 02:51:59 + 01:24:47 14.65 км/г 66 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
30 96. Микола Барков (Херсон) 02:52:01 + 01:24:49 14.65 км/г 67 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
11 9. Никита Петрушенко (Одесса) 02:52:17 + 01:22:08 14.63 км/г 68 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 27.95 км/г
12 21. Дмитро Шаповаленко (Олешки) 02:55:22 + 01:25:13 14.37 км/г 69 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
Середня швидкість переможця 27.95 км/г
31 36. Владимир Шпак (Николаев) 02:56:08 + 01:28:56 14.31 км/г 70 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
3 80. Сергій Богуславський (Одеса) 03:45:21 + 01:47:39 11.18 км/г 71 7 . Чоловіки байк від 60 років
Середня швидкість переможця 21.41 км/г
32 86. Сергій Тищенко (Миколаїв) 03:51:39 + 02:24:27 10.88 км/г 72 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
Середня швидкість переможця 28.9 км/г
K1 Позиція у категорії
A2 Позиція в генералі
  • Організаційна команда
    Денис Прокопчук
    Директор заходу
    Людмила Кірпаньова
    Заступник головного судді
    Константин Бугаев
    Суддя на старті
    Константин Бугаев
    Суддя на фiніші
    Константин Бугаев
    Адміністратор
    Дмитро Велько
    Системний адміністратор
  • Учасники та категорії
    BIB Ім'я Призвище Категорія
    1 Андрій Кутасов (digicom cycling team | Херсон) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    2 Ольга Бугрім (Миколаїв) 1 . Жінки байк від 18 до 35 років
    3 Ірина Шевченко (Мелітополь) 1 . Жінки байк від 18 до 35 років
    4 Алла Галета (VeloFetish | Херсон) 1 . Жінки байк від 18 до 35 років
    5 Катерина Савенкова 2 . Жінки байк від 36 років
    6 Олена Темчук (Одеса) 2 . Жінки байк від 36 років
    7 Ольга Кутасова (digicom cycling team | Херсон) 1 . Жінки байк від 18 до 35 років
    8 Vadym Mytrofanov (Київ) 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
    9 Никита Петрушенко (Одесса) 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
    10 Вячеслав Сакович (Миколаїв) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    11 Богдан Зачепа (сильная | большая) 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
    11 Олена Новик (Херсон) 2 . Жінки байк від 36 років
    12 Андрій Паламарчук (digicom cycling team | смт. Білозерка) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    13 Андрей Комышник (Украина) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    14 Николай Видневский (Николаев) 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
    15 Виталий Галущак (Николаев) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    16 Андрій Бойченко (Херсон, смт. Зеленівка,) 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
    17 Олександр Старов (Херсон) 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
    18 Александр Сергеев (Херсон) 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
    19 Николай Рябец (Миколаїв) 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
    20 Юрій Морінов (Кривой Рог) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    21 Дмитро Шаповаленко (Олешки) 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
    22 Сергій Шевченко (Мелітополь) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    23 Євген Закора 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    24 Денис Прокопчук (Нет | Херсон) 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
    25 Єгор Панченко (Київ) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    28 Вячеслав Лемех (Николаев) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    29 Andrey Aleksandrov (Одесса) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    30 Денис Сотниченко (BXT team | Мелитополь) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    31 Олексій Кононенко (Нікополь) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    32 Александр Махарь (Вознесенск) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    33 Atos Myshketer (Dallas) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    34 Денис Ворона (Херсон) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    35 Сергій Рябець 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    37 Артем Татаренко (Энергодар) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    38 Роман Штепа (Миколаїв) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    39 Дмитрий Верещагин (Мелитополь) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    40 Виталий Рожок (СК Олімп | Южноукраїнська) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    42 Евгений Алейников (Мелитополь) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    43 Артем Басавро (Коробка з цукерками | Никополь) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    44 Сергей Науменко (Одесса) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    45 Ігор Ковальчук (Херсон) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    46 Костянтин Сухоруков (З Миколаєва) 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
    47 Иван Амелін (Мелiтополь) 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
    48 Евгеній Бунчак 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
    49 Павло Тягло (Одеса) 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
    51 Виктор Булыух (Украина, Харьков) 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
    52 Дмитро Рильський (- | Мелітополь) 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
    53 Андрій Денисенко (Мелітополь) 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
    54 Валентин Жук (Новотроїцьке) 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
    55 Александр Самошин (Одесса) 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
    56 Володимир Іванов (Покров) 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
    57 Денис Журбін (Миколаїв) 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
    59 Ігор Свиридов (Трітон | Одеса) 6 . Чоловіки байк від 50 до 59 років
    60 Юрій Кузьменко (Херсон) 6 . Чоловіки байк від 50 до 59 років
    61 Алексей Тищенко (ВП ЗАЕС Energy Team | Энергодар) 6 . Чоловіки байк від 50 до 59 років
    62 Вадим Букаєв (Одеса) 6 . Чоловіки байк від 50 до 59 років
    63 Сергій Бабченко (Нікополь | Нікополь) 6 . Чоловіки байк від 50 до 59 років
    64 Станіслав Седашов (MTBO Odesa | Одеса) 6 . Чоловіки байк від 50 до 59 років
    65 Олександр Кравченко (Миколаїв) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    66 Юрій Смірнов (Одеса) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    67 Валерий Коржиков (велоцераптор | Одесса) 7 . Чоловіки байк від 60 років
    68 Андрей Агнаев (Кривой Рог) 7 . Чоловіки байк від 60 років
    69 Анатолій Конанов (Херсон) 6 . Чоловіки байк від 50 до 59 років
    70 Юрий Ковальчук (Нет | Херсон) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    72 Олег Сiдельников (Энергодар) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    75 Михайло Колос (digicom cycling team 2 | Херсон) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    76 Олександр Ніценко (Херсон) 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
    77 Василь Блюммер (Херсон) 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
    78 Игорь Кириленко (ОП ЮАЭС | Южноукраинск) 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
    80 Сергій Богуславський (Одеса) 7 . Чоловіки байк від 60 років
    81 Руслан Чудинов (Energy Team | Энергодар) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    82 Максим Ємець (Дніпро) 7 . Чоловіки байк від 60 років
    83 Ирина Фастовец (Энергодар) 2 . Жінки байк від 36 років
    84 Olga Golubeva (Herson) 2 . Жінки байк від 36 років
    85 Ігор Сахно (Зап) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    86 Сергій Тищенко (Миколаїв) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    87 Станіслав Кушнір (Миколаїв) 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
    88 Дмитро Сахно (Зап) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    90 Валерий Посохин (Мелитополь) 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
    91 Ірина Попова (Миколаїв) 2 . Жінки байк від 36 років
    92 Женя Комар (Николаев) 7 . Чоловіки байк від 60 років
    93 Марина Волошина (Днепр) 1 . Жінки байк від 18 до 35 років
    96 Микола Барков (Херсон) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    101 Артур Пінчук (Херсон | Херсон) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
    110 Ігор Гончар (digicom cycling team | Дніпро) 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
    113 Вячеслав Римша (Nikopol) 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
    124 Андрей Юрлов (Николаев) 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
    152 Павло Гринько (Херсон) 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
    231 Анатолий Ольхов (Николаев) 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
    665 Олександр Ушаков (biker.mk.ua | Миколаїв) 5 . Чоловіки байк від 40 до 49 років
    777 Антон Позняк (Николаев) 3 . Чоловіки байк від 18 до 29 років
    797 Владимир Егерев (digicom cycling team | Николаев) 4 . Чоловіки байк від 30 до 39 років
  • Положення