XCО "Парк-Рейс"

XCО "Парк-Рейс"
  • Місце: м.Херсон
  • Час та дата почастку: 10:00 28.09.2019
  • Дистанція: 2.6км
  • Категорія: Крос-кантрі
  • Клас:
Статистика

Результати: XCО "Парк-Рейс"

К1 ВIB Ім'я Призвище Результат Відставання Км/г А2 Категорія
1 183. Эдуард Сидорчук 00:00:07 -- 1337.14 км/г 1 non
Середня швидкість переможця 1337.14 км/г
1 184. Артем Голубовский 00:06:44 -- 23.17 км/г 2 non
Середня швидкість переможця 23.17 км/г
1 192. Віктор Ліпков 00:07:15 -- 21.52 км/г 3 non
Середня швидкість переможця 21.52 км/г
1 188. София Ширяева 00:07:28 -- 20.89 км/г 4 non
Середня швидкість переможця 20.89 км/г
1 652. Дмитрий Татаровский 00:07:54 -- 19.75 км/г 5 non
Середня швидкість переможця 19.75 км/г
1 186. Игорь Гончар 00:11:51 -- 13.16 км/г 6 non
Середня швидкість переможця 13.16 км/г
2 175. Поліна Савіна 00:14:14 + 06:20 10.96 км/г 7 non
Середня швидкість переможця 19.75 км/г
2 179. Тимофей Галета 00:14:33 + 07:49 10.72 км/г 8 non
Середня швидкість переможця 23.17 км/г
2 181. Макар Лісний 00:15:23 + 15:16 10.14 км/г 9 non
Середня швидкість переможця 1337.14 км/г
1 194. Александр Зайченко (Херсон) 00:16:28 -- 9.47 км/г 10 non
Середня швидкість переможця 9.47 км/г
1 1. Софія Баленко (Херсон) 00:17:17 -- 9.03 км/г 11 non
Середня швидкість переможця 9.03 км/г
1 180. Сергей Галета 00:17:43 -- 8.81 км/г 12 non
Середня швидкість переможця 8.81 км/г
3 173. Тімофій Сипко 00:18:16 + 11:32 8.54 км/г 13 non
Середня швидкість переможця 23.17 км/г
2 178. Богдан Година 00:18:28 + 06:37 8.45 км/г 14 non
Середня швидкість переможця 13.16 км/г
3 176. Юрій Хижняк 00:20:59 + 09:08 7.43 км/г 15 non
Середня швидкість переможця 13.16 км/г
2 104. Валерія Колос 00:21:57 + 04:40 7.11 км/г 16 non
Середня швидкість переможця 9.03 км/г
2 174. Кравцова Кравцова 00:25:19 + 17:51 6.16 км/г 17 non
Середня швидкість переможця 20.89 км/г
1 182. Дмитро Лісний 00:25:45 -- 6.06 км/г 18 non
Середня швидкість переможця 6.06 км/г
3 97. Галина Вольська 00:26:09 + 18:41 5.97 км/г 19 non
Середня швидкість переможця 20.89 км/г
3 195. Євген Сичов (digicom cycling team 2 | Нечаєво) 00:26:42 + 18:48 5.84 км/г 20 non
Середня швидкість переможця 19.75 км/г
2 554. Андрей Юрлов 00:26:46 + 01:01 5.83 км/г 21 non
Середня швидкість переможця 6.06 км/г
4 491. Ярослав Федоренко 00:27:02 + 20:18 5.77 км/г 22 non
Середня швидкість переможця 23.17 км/г
2 99. Дмитро Воронов 00:29:08 + 11:25 5.35 км/г 23 non
Середня швидкість переможця 8.81 км/г
3 191. Багинский Даниил 00:29:15 + 11:32 5.33 км/г 24 non
Середня швидкість переможця 8.81 км/г
1 7. Ольга Кутасова 00:31:07 -- 5.01 км/г 25 non
Середня швидкість переможця 5.01 км/г
2 48. Настя Шульга (Компашка | Николаев) 00:32:45 + 01:38 4.76 км/г 26 non
Середня швидкість переможця 5.01 км/г
4 196. Едуард Клименко 00:33:08 + 15:25 4.71 км/г 27 non
Середня швидкість переможця 8.81 км/г
4 19. Юрій Кузьменко (digicom cycling team 2 | Херсон) 00:33:37 + 25:43 4.64 км/г 28 non
Середня швидкість переможця 19.75 км/г
2 197. Олександр Кадиров 00:33:47 + 17:19 4.62 км/г 29 non
Середня швидкість переможця 9.47 км/г
5 171. Александр Шилкин 00:34:33 + 16:50 4.52 км/г 30 non
Середня швидкість переможця 8.81 км/г
6 189. Олександ Кравченко (Digicom cycling team ) 00:34:33 + 16:50 4.52 км/г 31 non
Середня швидкість переможця 8.81 км/г
3 25. Дмитро Шаповаленко (Одинокий волк ) 00:34:34 + 18:06 4.51 км/г 32 non
Середня швидкість переможця 9.47 км/г
7 34. Виктор Шульга (Амина | Николаев) 00:34:45 + 17:02 4.49 км/г 33 non
Середня швидкість переможця 8.81 км/г
4 17. Олександр Старов 00:34:46 + 18:18 4.49 км/г 34 non
Середня швидкість переможця 9.47 км/г
3 32. Анатолій Конанов (digicom cycling team | Херсон) 00:34:47 + 09:02 4.48 км/г 35 non
Середня швидкість переможця 6.06 км/г
8 12. Андрій Паламарчук 00:35:07 + 17:24 4.44 км/г 36 non
Середня швидкість переможця 8.81 км/г
3 88. Наталія Піддубна (digicom cycling team | Херсон) 00:35:10 + 04:03 4.44 км/г 37 non
Середня швидкість переможця 5.01 км/г
4 488. Володимир Ястреб 00:35:37 + 09:52 4.38 км/г 38 non
Середня швидкість переможця 6.06 км/г
4 9. Марія Франковська (Херсон) 00:35:41 + 04:34 4.37 км/г 39 non
Середня швидкість переможця 5.01 км/г
5 77. Василь Блюммер (Херсон) 00:35:58 + 10:13 4.34 км/г 40 non
Середня швидкість переможця 6.06 км/г
5 10. Вячеслав Сакович 00:36:07 + 19:39 4.32 км/г 41 non
Середня швидкість переможця 9.47 км/г
6 293. Анатолій Ольхов 00:36:07 + 19:39 4.32 км/г 42 non
Середня швидкість переможця 9.47 км/г
5 256. Олена Мусулевська 00:36:19 + 05:12 4.3 км/г 43 non
Середня швидкість переможця 5.01 км/г
7 94. Денис Фесенко 00:36:49 + 20:21 4.24 км/г 44 non
Середня швидкість переможця 9.47 км/г
9 172. Андрій Сипко (Миколаїв) 00:37:28 + 19:45 4.16 км/г 45 non
Середня швидкість переможця 8.81 км/г
10 75. Михайло Колос (digicom cycling team 2 | Херсон) 00:38:39 + 20:56 4.04 км/г 46 non
Середня швидкість переможця 8.81 км/г
8 73. Олексій Зубатюк (digicom cycling team 2 | Новая Каховка) 00:39:36 + 23:08 3.94 км/г 47 non
Середня швидкість переможця 9.47 км/г
9 187. Сергій Насілевський 00:39:42 + 23:14 3.93 км/г 48 non
Середня швидкість переможця 9.47 км/г
10 190. Артур Пінчук (Херсон) 00:39:56 + 23:28 3.91 км/г 49 non
Середня швидкість переможця 9.47 км/г
11 470. Вадим Кравченко (Niko Ryders | Николаев) 00:42:01 + 25:33 3.71 км/г 50 non
Середня швидкість переможця 9.47 км/г
11 211. Антон Решетняк 00:42:06 + 24:23 3.71 км/г 51 non
Середня швидкість переможця 8.81 км/г
6 193. Алла Галета 00:43:00 + 11:53 3.63 км/г 52 non
Середня швидкість переможця 5.01 км/г
12 518. Олег Вольський 00:43:11 + 25:28 3.61 км/г 53 non
Середня швидкість переможця 8.81 км/г
6 71. Алексей Федоренко (Херсон) 00:43:29 + 17:44 3.59 км/г 54 non
Середня швидкість переможця 6.06 км/г
12 177. Александр Гук (Гола Пристань) 00:43:52 + 27:24 3.56 км/г 55 non
Середня швидкість переможця 9.47 км/г
7 170. Катерина Казакевич 00:44:43 + 13:36 3.49 км/г 56 non
Середня швидкість переможця 5.01 км/г
K1 Позиція у категорії
A2 Позиція в генералі
  • Учасники та категорії
    BIB Ім'я Призвище Категорія
    1 Софія Баленко (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    7 Ольга Кутасова (digicom cycling team | Херсон) Категорії ще не визначенні.
    9 Марія Франковська (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    10 Вячеслав Сакович (digicom cycling team | Николаев) Категорії ще не визначенні.
    12 Андрій Паламарчук (digicom cycling team | смт. Білозерка) Категорії ще не визначенні.
    17 Олександр Старов (digicom cycling team | Херсон) Категорії ще не визначенні.
    19 Юрій Кузьменко (digicom cycling team 2 | Херсон) Категорії ще не визначенні.
    25 Дмитро Шаповаленко (Одинокий волк | Миколаїв) Категорії ще не визначенні.
    32 Анатолій Конанов (digicom cycling team | Херсон) Категорії ще не визначенні.
    34 Виктор Шульга (Амина | Николаев) Категорії ще не визначенні.
    48 Настя Шульга (Компашка | Николаев) Категорії ще не визначенні.
    71 Алексей Федоренко (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    73 Олексій Зубатюк (digicom cycling team 2 | Новая Каховка) Категорії ще не визначенні.
    75 Михайло Колос (digicom cycling team 2 | Херсон) Категорії ще не визначенні.
    77 Василь Блюммер (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    79 Сашко (Hohol) Карпенко (УЦ "ФЕНИКС" | Херсон) Категорії ще не визначенні.
    88 Наталія Піддубна (digicom cycling team | Херсон) Категорії ще не визначенні.
    94 Денис Фесенко Категорії ще не визначенні.
    97 Галина Вольська Категорії ще не визначенні.
    99 Дмитро Воронов (digicom cycling team | Херсон) Категорії ще не визначенні.
    104 Валерія Колос (kherson cycling team | Херсон) Категорії ще не визначенні.
    155 Ігор Гончар (digicom cycling team 2 ) Категорії ще не визначенні.
    170 Катерина Казакевич Категорії ще не визначенні.
    171 Александр Шилкин Категорії ще не визначенні.
    172 Андрій Сипко (Миколаїв) Категорії ще не визначенні.
    173 Тімофій Сипко Категорії ще не визначенні.
    174 Кравцова Кравцова Категорії ще не визначенні.
    175 Поліна Савіна Категорії ще не визначенні.
    176 Юрій Хижняк (kherson cycling team | Херсон) Категорії ще не визначенні.
    177 Александр Гук (Гола Пристань) Категорії ще не визначенні.
    178 Богдан Година Категорії ще не визначенні.
    179 Тимофей Галета Категорії ще не визначенні.
    180 Сергей Галета Категорії ще не визначенні.
    181 Макар Лісний Категорії ще не визначенні.
    182 Дмитро Лісний Категорії ще не визначенні.
    183 Эдуард Сидорчук Категорії ще не визначенні.
    184 Артем Голубовский Категорії ще не визначенні.
    185 Егор Дамчук Категорії ще не визначенні.
    186 Игорь Гончар (digicom cycling team | Николаев) Категорії ще не визначенні.
    187 Сергій Насілевський Категорії ще не визначенні.
    188 София Ширяева Категорії ще не визначенні.
    189 Олександ Кравченко (Digicom cycling team ) Категорії ще не визначенні.
    190 Артур Пінчук (Херсон | Херсон) Категорії ще не визначенні.
    191 Багинский Даниил Категорії ще не визначенні.
    192 Віктор Ліпков Категорії ще не визначенні.
    193 Алла Галета Категорії ще не визначенні.
    194 Александр Зайченко (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    195 Євген Сичов (digicom cycling team 2 | Нечаєво) Категорії ще не визначенні.
    196 Едуард Клименко Категорії ще не визначенні.
    197 Олександр Кадиров Категорії ще не визначенні.
    211 Антон Решетняк Категорії ще не визначенні.
    256 Олена Мусулевська (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    293 Анатолій Ольхов Категорії ще не визначенні.
    432 Валерия Вачкова Категорії ще не визначенні.
    470 Вадим Кравченко (Niko Ryders | Николаев) Категорії ще не визначенні.
    488 Володимир Ястреб (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    491 Ярослав Федоренко Категорії ще не визначенні.
    518 Олег Вольський Категорії ще не визначенні.
    554 Андрей Юрлов (greenwill | Миколаїв) Категорії ще не визначенні.
    556 Іван Путіло Категорії ще не визначенні.
    652 Дмитрий Татаровский (kherson cycling team | Херсон) Категорії ще не визначенні.
    767 Олег (моя | Херсон) Категорії ще не визначенні.
    946 Нікіта Лобода Категорії ще не визначенні.
    973 Станислав ПЕТРЕНКО Категорії ще не визначенні.
  • Положення

    XCО "Парк-Рейс"

    Положення про проведення кросс-кантріийних прегонів

    Дата: 28.09.2019

    Час: 10:00

    Місце: м.Херсон


     

    1. Про змагання

    Змагання з велосипедного спорту у дисципліні "крос-кантрі олімпійське" серед дітей, юнаків, юніорів, любителів (аматорів) та ветеранів (категорія  “MASTERS”).

    Змагання з велоспорту проводяться з метою:

    - пропаганди здорового способу життя та велосипедного спорту серед широких верств населення;

    - підготовка та виявлення сильніших гонщиків;

    - розвиток велоспорту в Україні та Херсонській області як засобу фізичного виховання та зміцнення фізичного здоров'я населення;

     

    Загальне керівництво і організацію перегонів здійснює Громадська Організації “Федерація велосипедного спорту Херсонської області”.

    Відповідальність за дії дітей під час перегонів несуть батьки/опікуни/тренери!!!


    2. Категорії учасників

    • 1. non
    • 2. non
    • 3. non
    • 4. non
    • 5. non
    • 6. non
    • 7. non
    • 8. non
    • 9. non
    • 10. non
    • 11. non
    • 12. non
    • 13. non
    • 14. non
    • 15. non


    3. Дистанції

    Відповідно до групи:

         1-6 Коло довжиною приблизно 800 м.

        7-10 Коло довжиною приблизно1600 м.

       11-17 Коло довжиною приблизно 2600 м.

    Кількість кіл вираховуються окремо для кожної категорії в залежності від тривалості заїзду:

    1-4 тривалість 20 хвилин

    5-8 тривалість 30 хвилин

    9-10,17 тривалість 40 хвилин

    11-12 тривалість 50 хвилин

    13-14 тривалість 75 хвилин

    15-16 тривалість 60 хвилин


    4. Правила проведення змагання

    Проведення змагань підпорядковується технічним правилам з велосипедних змагань Міжнародного союзу велосипедистів (UCI), Федерації велосипедного спорту України (ФВСУ); положенням змагань і відповідним рішенням, прийнятим організаторами змагань.

    Організатори залишають за собою право вносити зміни в положення змагань, з яким можна ознайомитися на сайті https://antonivka.cycling.ks.ua/. Організатори залишають за собою право скасовувати змагання через настання форс-мажорних обставин.

    Зауваження та пропозиції можливо залишити на “Велофорумі Херсона” (http://bikekherson.com.ua/).


    5. Відповідальність

    Кожен учасник добровільно бере участь у змаганні, усвідомлюючи всі ризики для власного здоров'я під час змагання і після нього.

    Кожен учасник бере на себе особисту відповідальність за свій фізичний стан і здатність брати участь у виборі дистанції.

    Організатори, спонсори та офіційні особи змагань ні за яких умов не несуть відповідальності за:

    • матеріальні збитки, завдані учаснику третіми особами в ході, до і після змагань;

    • випадки травм або смерті, які сталися під час змагань (до нього, під час або після).

    Відповідальність, пов'язана з нанесенням шкоди майну або здоров'ю третіх осіб лежить особисто на учаснику змагання.


    6. Умови участі

    Учасники допускаються до змагання за умови правильної та своєчасної реєстрації.

    Кожен учасник зобов'язаний:

    • оплатити стартовий внесок;

    • мати медичну довідку з допуском до змагання;

    • мати страховий поліс від нещасного випадку;

    • справний велосипед та екіпірування.


    7. Реєстрація

    Попередня online реєстрація можлива тільки на сайті: park.cycling.ks.ua

    Реєстрація і вартість реєстраційного внеску:

    {price}


    8.  Розклад стартів:

    Орієнтовний розклад стартів:

    Час Вікова группа Подія
    9:00 усі Відкриття реєстрації
    9:50 група 1,2,3,4 Закриття реєстрації
    10:00 група 4,3,2,1 Старт з інтервалом у 2 хвилини!
    10:20 група 4,3,2,1 Фініш
    10:30 група 5,6,7,8 Закриття реєстрації
    10:45 група 1,2,3,4 Нагородження
    11:00 група 8,7,6,5 Старт з інтервалом у 2 хвилини!
    11:30 група 5,6,7,8 Фініш
    11:45 група 9,10,11,15 Закриття реєстрації
    12:00 група 15,11,10,9 Старт з інтервалом у 2 хвилини!
    12:40 група 9,10 Фініш
    12:50 група 15,11 Фініш
    12:50 усі категорії Закриття реєстрації
    13:10 група 15,11,10,9 Нагородження
    13:30 група 12,13,14,15 Старт з інтервалом 2 хвилини!
    14:30 група 14,15 Фініш
    14:45 група 12,13 Фініш
    15:00 група 13,14,15 Нагородження
    15:30 Урочисте закриття заходу  

    Увага!!! В розкладі можливі зміни.


    9. Екіпірування і велосипед

    Учасник зобов'язаний мати на голові застебнутий справний шолом та велосипед зі справними гальмами.

    Учасникам рекомендується мати при собі запасну камеру і компактний насос.

    Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого не відповідає загальноприйнятим нормам.


    10. Технічна допомога

    Допомога надається згідно правил UCI.


    11. Результати

    Переможці та призери змагань будуть оголошені одразу до нагородження. Протоколи змагань будуть доступні на сайті: https://park.cycling.ks.ua/

    Організатори не гарантують отримання результату учасником у разі:

    • учасник неправильно прикріпив будь-який з номерів;

    • номер учасника видозмінений, обрізаний;

    • номер учасника втрачений.


    12. Визначення переможців, призерів та нагородження

    Переможцем у кожній віковій групі стає учасник, у якого час, витрачений на проходження дистанції, найменший.

    Місце учасника в підсумковому протоколі визначається за принципом: чим менше часу пішло на проходження дистанції, тим вище місце.

    Переможці та призери в кожній категорії отримують диплом та медаль.


    13. Дискваліфікація

    Суддівська колегія залишає за собою право дискваліфікувати учасника в разі:

    • він помічений в буксируванні;

    • скороченні дистанції;

    • якщо учасник заїхав на частину дороги, не призначену для змагання (зміна маршруту);

    • якщо учасник брав участь у змаганні під номером, зареєстрованим на іншого учасника;

    • якщо учасник почав змагання до офіційного старту;

    • якщо учасник проявив неспортивну поведінку.


    14. Протест, претензія

    Учасник має право подати протест, який може вплинути на призове місце у його віковій групі протягом 30 хвилин після фінішу останнього учасника в його віковій групі.

    Протести, претензії подаються в письмовому вигляді головному судді змагань і розглядаються суддівською колегією тільки після сплати апеляційного внеску (10 грн). У разі задоволення протесту або претензії, сума повертається. У разі відхилення протесту, кошти не повертаються.

    При подачі претензії необхідно вказати наступні дані: прізвище, ім'я, суть претензії, в чому полягає претензія: підстави для претензії (фото, відео, особиста думка і таке інше). Протести, претензії приймаються тільки від учасника змагань.


    15. Організатори, оргкомітет, партнери, спонсори

    Організатор змагань: ГО “ФВСХО”.


    15. Збір інформації та захист даних

    15.1. Далі термін «Персональні дані» описує всі дані (їх склад та обсяг), в тому числі, але не виключно: прізвище, ім’я, по-батькові; електронна пошта; телефон, дата народження, стать, адреса (місце реєстрації/проживання/ перебування), відомості документа, що посвідчують особу, зображення, відомості про засоби зв’язку зі споживачем, тощо, які повідомляються учасником під час реєстрації на участь у велоперегонах  "XCО "Парк-Рейс""", за якими можна ідентифікувати фізичну особу і які можуть бути оброблені відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

    15.2. Володільцем Персональних даних, зібраних в учасників велоперегонів "XCО "Парк-Рейс"", є громадська організація “Федерація велосипедного спорту Херсонської області” (далі – «Володілець»).

    Розпорядником Персональних даних, які залучені Володільцем є:

    Фізична особа-підприємець Кутасов Володимир Іванович (https://vcycling.club/), місцезнаходження 73000, Херсонська обл., м. Херсон, вулиця Перекопська, будинок 161, квартира 46, адреса електронної пошти: info@vcycling.club. (далі разом – «Розпорядник»).

    15.3. Реєструючись на участь у велоперегонах "XCО "Парк-Рейс"", учасник підтверджує, що Персональні дані, які ним/нею надаються при реєстрації, є достовірними та актуальними, він повідомлений та обізнаний щодо складу та змісту зібраних Персональних даних. Володілець гарантує, що Персональні дані не будуть використані, якщо буде відомо, що вони є недостовірними.

    15.4. Реєструючись на участь у велоперегонах "XCО "Парк-Рейс"", учасник тим самим надає свою однозначну згоду на обробку його/її Персональних даних (в тому числі на збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізацію, передачу), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем без отримання додаткового, окрім визначеного в цьому Положенні, дозволу на здійснення такої обробки) відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» та підтверджує своє повне розуміння та необхідну поінформованість щодо мети обробки персональних даних. При цьому учасник розуміє та погоджується з тим, що надані ним/нею Персональні дані можуть оброблятися Володільцем та Розпорядниками персональних даних, визначеними п. 15.2 цього Положення, а також передаватися іншим організаціям, що є партнерами Володільця, зокрема компанії Громадська Організація «Асоціація екстремального велоспорту», та субпідрядникам, членам, акціонерам, директорам, службовцям, партнерам, керівникам чи працівникам такої організації або Володільця, а також третім особам, які діють від імені Володільця, які можуть обробляти її, діє вони здійснюють свою діяльність, з метою зазначеною нижче. Надані персональні дані будуть оброблятися з наступною метою:

    - проведення велоперегонів "XCО "Парк-Рейс"" та вчинення всіх необхідних пов’язаних з Велозмаганням дій;

    - присудження та вручення винагород, призів тощо у зв’язку з участю учасника у велоперегонах "XCО "Парк-Рейс"" та подальшого повідомлення учасникам інформації, в т.ч. рекламного характеру, про наступні заходи/конкурси/акції;

    - об'єднання інформації, яку Володілець отримує при реєстрації учасників, з інформацією з інших джерел, таких як інформація, яку учасники йому раніше надавали, інформація, яку Володілець автоматично збирає про учасників (наприклад, через файли cookie); та інформація, яку Володілець отримав з інших джерел (наприклад, соціальних мереж). Володілець може використовувати цю інформацію та об'єднану інформацію, щоб дізнатися більше про вподобання учасників та повідомляти учасника про заходи, товари та послуги, що можуть відповідати вподобанням учасника, в тому числі інформацію рекламного та маркетингового характеру;

    - направлення учасникам в майбутньому повідомлень рекламного та інформативного характеру через електронну пошту, соціальні мережі, на телефонний номер чи з використанням інших засобів зв’язку.

    Обробка персональних даних здійснюється Володільцем та Розпорядниками з дотриманням необхідних заходів захисту таких даних від несанкціонованого розповсюдження.

    15.5. Володілець гарантує, що під час збору і подальшого використання отриманих від учасників Персональних даних він буде дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо недоторканності особистої інформації, а також застосовувати всі доцільні запобіжні заходи стосовно зібраних Персональних даних і надаватиме їх лише тим, хто має на це достатні права на законних підставах та у порядку, що визначений чинним законодавством України.

    15.6. Володілець вимагає та забезпечує дотримання всіма партнерами конфіденційності Персональних даних відповідно до норм захисту даних. Зверніть увагу на те, що Володілець не має загального контролю над виконанням цього зобов'язання і, що Володілець не несе відповідальності за можливі порушення норм своїми партнерами у межах, припустимих законодавством.

    15.7. Реєструючись на участь у велоперегонах "XCО "Парк-Рейс"", учасник тим самим підтверджує, що він був повідомлений та обізнаний з правами суб'єкта персональних даних, що передбачені Законом України «Про захист персональних даних».