ХСМ "Олешківським Лісом"

ХСМ "Олешківським Лісом"
  • Місце: м.Олешки
  • Час та дата почастку: 10:00 16.03.2019
  • Дистанція: 35км
  • Категорія: Крос-кантрі
  • Клас:
Статистика

Результати: ХСМ "Олешківським Лісом"

К1 ВIB Ім'я Призвище Результат Відставання Км/г А2 Категорія
1 30. Володимир Попов (Миколаїв) 01:29:59 -- 23.34 км/г 1 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
2 12. Андрій Паламарчук (digicom cycling team | смт. Білозерка) 01:31:06 + 01:07 23.05 км/г 2 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
3 6. Дмитрий Соколов 01:32:57 + 02:58 22.59 км/г 3 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
1 10. Вячеслав Сакович (digicom cycling team | Николаев) 01:35:22 -- 22.02 км/г 4 non
Середня швидкість переможця 22.02 км/г
4 80. Виктор Шульга (Амина | Николаев) 01:39:07 + 09:08 21.19 км/г 5 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
5 403. Анатолій Конанов (digicom cycling team | Херсон) 01:40:19 + 10:20 20.93 км/г 6 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
2 17. Олександр Старов (digicom cycling team | Херсон) 01:41:09 + 05:47 20.76 км/г 7 non
Середня швидкість переможця 22.02 км/г
6 51. Олександр Ткаченко (Вознесенськ) 01:44:43 + 14:44 20.05 км/г 8 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
7 65. Олександр Кравченко 01:46:54 + 16:55 19.64 км/г 9 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
8 99. Дмитро Воронов (digicom cycling team | Херсон) 01:53:42 + 23:43 18.47 км/г 10 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
9 101. Артур Пінчук 01:54:19 + 24:20 18.37 км/г 11 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
10 777. Сергей Савинов (Одесса) 01:56:26 + 26:27 18.04 км/г 12 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
11 7. Ольга Кутасова (digicom cycling team | Херсон) 01:56:35 + 26:36 18.01 км/г 13 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
12 321. Разніцин Олександр (Херсон) 01:58:10 + 28:11 17.77 км/г 14 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
13 71. Александр Сошенко (Киев) 01:59:20 + 29:21 17.6 км/г 15 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
14 1. Ирина Летикова 01:59:24 + 29:25 17.59 км/г 16 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
15 19. Сергій Береславський 02:02:11 + 32:12 17.19 км/г 17 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
3 106. Виктор Стульник 02:02:12 + 26:50 17.18 км/г 18 non
Середня швидкість переможця 22.02 км/г
4 16. Владимир Егерев 02:03:03 + 27:41 17.07 км/г 19 non
Середня швидкість переможця 22.02 км/г
16 402. Олександр Соловейко (Миколаїв) 02:03:53 + 33:54 16.95 км/г 20 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
17 13. Вечеслав Лемих 02:04:36 + 34:37 16.85 км/г 21 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
18 888. Валерий Коржиков (Одесса) 02:05:06 + 35:07 16.79 км/г 22 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
19 401. Юлія Дідур (Palmyra | Одеса) 02:06:56 + 36:57 16.54 км/г 23 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
20 22. Андрей Юрлов (Greenwill | Миколаїв) 02:07:01 + 37:02 16.53 км/г 24 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
21 107. Вадим Реуцький (УТЮГИ | Олешки) 02:08:01 + 38:02 16.4 км/г 25 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
22 407. Володимир Приймачук (Каховка) 02:10:16 + 40:17 16.12 км/г 26 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
23 5. Андрей Данилченко 02:10:42 + 40:43 16.07 км/г 27 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
24 247. Анна Ткаченко (Вознесенськ) 02:11:10 + 41:11 16.01 км/г 28 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
5 215. Александр Гук (Николаев) 02:11:22 + 36:00 15.99 км/г 29 non
Середня швидкість переможця 22.02 км/г
25 410. Сергей Кохан 02:12:48 + 42:49 15.81 км/г 30 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
26 409. Владимир Ястреб 02:16:40 + 46:41 15.37 км/г 31 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
27 49. Микола Наливаний (Niko Ryders | Mиколаїв) 02:20:07 + 50:08 14.99 км/г 32 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
28 2. Михайл Колос 02:23:03 + 53:04 14.68 км/г 33 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
29 400. Olga Golubeva (Herson) 02:26:33 + 56:34 14.33 км/г 34 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
30 4. Євгеній Осипов 02:29:30 + 59:31 14.05 км/г 35 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
31 15. Юрий Савченко 02:29:32 + 59:33 14.04 км/г 36 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
1 404. Маргарита Воронцова (Миколаїв) 02:31:00 -- 13.91 км/г 37 non
Середня швидкість переможця 13.91 км/г
32 43. Сергей Самойлов 02:31:59 + 01:02:00 13.82 км/г 38 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
33 31. Анастасия Вилигурская (Николаев) 02:32:57 + 01:02:58 13.73 км/г 39 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
6 444. Вадим Кравченко (Niko Ryders | Миколаїв) 02:33:19 + 57:57 13.7 км/г 40 non
Середня швидкість переможця 22.02 км/г
7 73. Алексей Зубатюк (Новая Каховка) 02:37:46 + 01:02:24 13.31 км/г 41 non
Середня швидкість переможця 22.02 км/г
34 125. Андрей Стоянов (Николаев) 02:39:08 + 01:09:09 13.2 км/г 42 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
35 405. Антон Грандов (Миколаїв) 02:39:18 + 01:09:19 13.18 км/г 43 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
8 55. Дмитро Велько (Херсон) 02:44:22 + 01:09:00 12.78 км/г 44 non
Середня швидкість переможця 22.02 км/г
36 406. Козырь Анатолий (Амина | Николаев) 02:48:19 + 01:18:20 12.48 км/г 45 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
37 9. Сергій Матвєєв 02:48:42 + 01:18:43 12.45 км/г 46 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
38 57. Янчик Любаров (Херсон) 02:48:45 + 01:18:46 12.44 км/г 47 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
39 14. Роман Саменко 02:50:35 + 01:20:36 12.31 км/г 48 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
40 61. Віктор Митницький (ВЕЛОБРОК | Херсон) 02:51:38 + 01:21:39 12.24 км/г 49 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
41 35. Юрій Кузьменко (Херсон) 02:51:58 + 01:21:59 12.21 км/г 50 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
42 76. Олександр Ніценко (ВЕЛОБРОК | Херсон) 02:53:36 + 01:23:37 12.1 км/г 51 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
43 408. Александр Гнатюк 02:58:37 + 01:28:38 11.76 км/г 52 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
44 29. Михайло Лихацький (Kherson) 03:00:52 + 01:30:53 11.61 км/г 53 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
45 8. Денисенко Вікторія 03:07:01 + 01:37:02 11.23 км/г 54 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
46 111. Свиридов Игорь (Одесса) 03:07:07 + 01:37:08 11.22 км/г 55 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
47 20. Антон Решетняк 03:12:54 + 01:42:55 10.89 км/г 56 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
48 18. Andrew Offenbacher 03:21:27 + 01:51:28 10.42 км/г 57 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
9 131. Антон Яготин 03:32:55 + 01:57:33 9.86 км/г 58 non
Середня швидкість переможця 22.02 км/г
49 11. Олена Новик (Херсон) 03:43:15 + 02:13:16 9.41 км/г 59 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
50 333. Тетяна Іванова 03:43:20 + 02:13:21 9.4 км/г 60 Поза заліком
Середня швидкість переможця 23.34 км/г
K1 Позиція у категорії
A2 Позиція в генералі
  • Учасники та категорії
    BIB Ім'я Призвище Категорія
    1 Ирина Летикова Категорії ще не визначенні.
    2 Михайл Колос (digicom cycling team 2 ) Категорії ще не визначенні.
    3 Евгений Сычёв Категорії ще не визначенні.
    4 Євгеній Осипов Категорії ще не визначенні.
    5 Андрей Данилченко Категорії ще не визначенні.
    6 Дмитрий Соколов Категорії ще не визначенні.
    7 Ольга Кутасова (digicom cycling team | Херсон) Категорії ще не визначенні.
    8 Денисенко Вікторія Категорії ще не визначенні.
    9 Сергій Матвєєв Категорії ще не визначенні.
    10 Вячеслав Сакович (digicom cycling team | Николаев) Категорії ще не визначенні.
    11 Олена Новик (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    12 Андрій Паламарчук (digicom cycling team | смт. Білозерка) Категорії ще не визначенні.
    13 Вечеслав Лемих Категорії ще не визначенні.
    14 Роман Саменко Категорії ще не визначенні.
    15 Юрий Савченко Категорії ще не визначенні.
    16 Владимир Егерев Категорії ще не визначенні.
    17 Олександр Старов (digicom cycling team | Херсон) Категорії ще не визначенні.
    18 Andrew Offenbacher Категорії ще не визначенні.
    19 Сергій Береславський (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    20 Антон Решетняк Категорії ще не визначенні.
    22 Андрей Юрлов (Greenwill | Миколаїв) Категорії ще не визначенні.
    23 Олександр Піндусов Категорії ще не визначенні.
    25 Дмитро Шаповаленко (Одинокий волк ) Категорії ще не визначенні.
    27 Александр Миронюк Категорії ще не визначенні.
    29 Михайло Лихацький (Kherson) Категорії ще не визначенні.
    30 Володимир Попов (Миколаїв) Категорії ще не визначенні.
    31 Анастасия Вилигурская (Николаев) Категорії ще не визначенні.
    33 Сергей Шкуропат (Матрас | Херсон) Категорії ще не визначенні.
    35 Юрій Кузьменко (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    43 Сергей Самойлов Категорії ще не визначенні.
    45 Эдуард Музыка Категорії ще не визначенні.
    49 Микола Наливаний (Niko Ryders | Mиколаїв) Категорії ще не визначенні.
    51 Олександр Ткаченко (Вознесенськ) Категорії ще не визначенні.
    55 Дмитро Велько (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    57 Янчик Любаров (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    61 Віктор Митницький (ВЕЛОБРОК | Херсон) Категорії ще не визначенні.
    65 Олександр Кравченко Категорії ще не визначенні.
    71 Александр Сошенко (Киев) Категорії ще не визначенні.
    73 Алексей Зубатюк (Новая Каховка) Категорії ще не визначенні.
    76 Олександр Ніценко (ВЕЛОБРОК | Херсон) Категорії ще не визначенні.
    80 Виктор Шульга (Амина | Николаев) Категорії ще не визначенні.
    94 Денис Фесенко Категорії ще не визначенні.
    99 Дмитро Воронов (digicom cycling team | Херсон) Категорії ще не визначенні.
    101 Артур Пінчук (Херсон ) Категорії ще не визначенні.
    106 Виктор Стульник Категорії ще не визначенні.
    107 Вадим Реуцький (УТЮГИ | Олешки) Категорії ще не визначенні.
    111 Свиридов Игорь (Одесса) Категорії ще не визначенні.
    125 Андрей Стоянов (Николаев) Категорії ще не визначенні.
    131 Антон Яготин Категорії ще не визначенні.
    215 Александр Гук (Николаев) Категорії ще не визначенні.
    247 Анна Ткаченко (Вознесенськ) Категорії ще не визначенні.
    321 Разніцин Олександр (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    333 Тетяна Іванова Категорії ще не визначенні.
    400 Olga Golubeva (Herson) Категорії ще не визначенні.
    401 Юлія Дідур (Palmyra | Одеса) Категорії ще не визначенні.
    402 Олександр Соловейко (Миколаїв) Категорії ще не визначенні.
    403 Анатолій Конанов (digicom cycling team | Херсон) Категорії ще не визначенні.
    404 Маргарита Воронцова (Миколаїв) Категорії ще не визначенні.
    405 Антон Грандов (Миколаїв) Категорії ще не визначенні.
    406 Козырь Анатолий (Амина | Николаев) Категорії ще не визначенні.
    407 Володимир Приймачук (Каховка) Категорії ще не визначенні.
    408 Александр Гнатюк Категорії ще не визначенні.
    409 Владимир Ястреб Категорії ще не визначенні.
    410 Сергей Кохан Категорії ще не визначенні.
    444 Вадим Кравченко (Niko Ryders | Миколаїв) Категорії ще не визначенні.
    777 Сергей Савинов (Одесса) Категорії ще не визначенні.
    888 Валерий Коржиков (Одесса) Категорії ще не визначенні.
  • Положення

    ХСМ «Олешківським лісом»

     

    Положення велокросових перегонів

    Дата: 16.03.2019 року

    Час: 09:00

    Місце: м. Олешки


    1. Про змагання

    Змагання з велосипедного спорту серед любителів (аматорів) та ветеранів (категорія “MASTERS”).
    Змагання з велоспорту проводяться з метою:
    - пропаганди здорового способу життя та велосипедного спорту серед широких верств населення;
    - підготовка та виявлення сильніших гонщиків;
    -розвиток велоспорту в Україні та Херсонській області як засобу фізичного виховання та зміцнення фізичного здоров'я населення;
    - пропаганда екологічно чистого виду транспорту.


    2. Категорії учасників

    До участі допускаються усі бажаючі віком від 18 років. Вік учасника визначається на останній день поточного року. Змагання проходять у наступних вікових групах:

    1. Чоловіки від 18 до 29 років

    2. Чоловіки від 30 до 39 років

    3. Чоловіки від 40 до 49 років

    4. Чоловіки від 50 до 59 років

    5. Чоловіки 60+

    6. Жінки від 18 до 35 років.

    7. Жінки від 36+

    Організатори залишають за собою право на зміну будь-якої категорії.


    3. Дистанції

    Дистанція являє собою коло довжиною ~35,5км з декільками ділянками м`якого, піщаного грунту загальною протяжністю ~1 км.
     

    У населеному пункті Костогризове буде розташований КП, на якому кожен учасник зобов`язаний отримати печатку про часткове проходження дистанції. На фініші, за відсутності печатки на номері, учасник вважатиметься таким, котрий «зрізав» дистанцію і його буде дискваліфіковано.


    4. Правила проведення змагання

    Кожен учасник зобов`язан ретельно ознайомитися з Положенням змагань

    Проведення змагань підпорядковується технічним правилам з велосипедних змагань Міжнародного союзу велосипедистів (UCI), Федерації велосипедного спорту України (ФВСУ); положенням змагань і відповідним рішенням, прийнятим організаторами змагань.
     
    Організатори залишають за собою право вносити зміни в положення змагань, з яким можна ознайомитися на сайті https://forest.cycling.ks.ua/. Організатори залишають за собою право скасувати змагання через настання форс-мажорних обставин, при цьому стартовий внесок не повертається.

    Зауваження та пропозиції можливо залишити на “Велофорумі Херсона” (http://bikekherson.com.ua/).


    5. Відповідальність

    Кожен учасник добровільно бере участь у змаганні, усвідомлюючи всі ризики для власного здоров'я під час змагання і після нього.
     
    Кожен учасник бере на себе особисту відповідальність за свій фізичний стан і здатність брати участь у виборі дистанції.
     
    Організатори, спонсори та офіційні особи змагань ні за яких умов не несуть відповідальності за:
     
    матеріальні збитки, завдані учаснику третіми особами в ході, до і після змагань;
     
    випадки травм або смерті, які сталися під час змагань (до нього, під час або після).
     
    Відповідальність, пов'язана з нанесенням шкоди майну або здоров'ю третіх осіб лежить особисто на учаснику змагання.


    6. Реєстрація

    Попередня online реєстрація можлива тільки на сайті:

    https://forest.cycling.ks.ua/

    Попередня online реєстрація для участі в змаганні відкрита до 12-го лютого до 12-го квітня 2019 року.

    Реєстрація і вартість реєстраційного внеску:

    • попередня реєстрація до 1-го березня - 85 грн.

    • попередня реєстрація з 2-го березня до 8-го березня - 100 грн.

    Учасникі, зареєстровані до 8-го березня одержують іменні номери

    • попередня реєстрація з 9-го березня до 12-го березня - 130 грн.

    • реєстрація на місці старту - 180 грн.

     


    7.  Розклад стартів:

    Час Вікова группа Подія
    9:00 усі Відкриття реєстрації
    10:30 усі Закриття реєстрації
    11:00 група 1 Старт
    11:02 група 2 Старт
    11:04 група 3 Старт
    11:06 група 4 Старт
    11:08 Група 5 Старт
    11:10 група 6 Старт
    11:12 група 7 Старт
    12:15 усі Відкриття фінішу
    14:30 усі Нагородження
    16:00 усі Урочисте завершення заходу

    Увага!!! В розкладі можливі зміни.


    8. Екіпірування і велосипед

    Учасник зобов'язаний мати на голові застебнутий справний шолом та велосипеди зі справними гальмами та обладнанням.
     
    УВАГА: жоден учасник не допускається на перегони без шолому!!!

    Учасникам рекомендується мати при собі запасну камеру і компактний насос.
     
    Організатори залишають за собою право не допустити учасника на велосипеді, технічний стан якого не відповідає загальноприйнятим нормам.


    9. Технічна допомога

    Допомога надається згідно правил UCI.


    10. Результати

    Протоколи змагань будуть доступні на сайті: forest.cycling.ks.ua та bikeportal.org.ua
     
    Організатори не гарантують отримання результату учасником у разі:
     
    учасник неправильно прикріпив будь-який з номерів;
     
    номер учасника видозмінений, обрізаний;
     
    номер учасника втрачений.


    11. Визначення переможців, призерів та нагородження

    Переможцем у кожній віковій групі стає учасник, у якого час, витрачений на проходження дистанції, найменший.
     
    Переможці та призери в кожній категорії отримує диплом та медаль.
     
    Усі учасник отримують сертифікат про проходження дистанції, та пам’ятний знак.


    12. Дискваліфікація

    Суддівська колегія залишає за собою право дискваліфікувати учасника в разі:

    • він помічений в буксируванні;
    • скороченні дистанції;
    • (заборонено скорочування дистанції за будь яких обставин з наступних причин: можливість заблукати, що спричиняє за собою звернення до Служб порятунку та оплату послуг (оплата безпосередньо «постраждалим») по пошуку «постраждалого» та спровадження його до населеного пункту
    • якщо учасник заїхав на частину дороги, не призначену для змагання (зміна маршруту);
    • якщо учасник брав участь у змаганні під номером, зареєстрованим на іншого учасника;
    • якщо учасник почав змагання до офіційного старту;
    • якщо учасник проявив неспортивну поведінку.

    13. Протест, претензія

    Учасник має право подати протест, який може вплинути на призове місце у його віковій групі протягом 30 хвилин після фінішу останнього учасника.

    Протести, претензії подаються в письмовому вигляді головному судді змагань і розглядаються суддівською колегією тільки після сплати апеляційного внеску (150 грн). У разі задоволення протесту або претензії, сума повертається. У разі відхилення протесту, кошти не повертаються.

    При подачі претензії необхідно вказати наступні дані: прізвище, ім'я, суть претензії, в чому полягає претензія: підстави для претензії (фото, відео, особиста думка і таке інше). Протести, претензії приймаються тільки від батьків/опікунів учасника змагань.


    14. Форс-мажор

    У разі виникнення обставин непереборної сили (погодних, соціальних, політичних тощо), таких, через які проведення змагань може стати небезпечним - траса змагань може бути змінена або перегони можуть бути припинені. У цьому випадку, фінальний протокол формується за результатами на момент прийняття рішення про їх припинення. Організатори залишають за собою право вносити поправки в положення, якщо необхідність таких виникне в процесі підготовки заходу.


    15. Організатори, оргкомітет, партнери, спонсори

    Організатор змагань:  ГО "Федерація велосипедного спорту Херсонської області"

    Адміністратор події: Евген Сичов

    Головний суддя: 

    Суддя на старті: 

    Суддя на фініші: 

    Суддя секретар: 

    Системний адміністратор: 

    Завідуючий: 

    Координатор: 

     

    Партнери змагань: 

     


    17. Збір інформації та захист даних

     

    17.1. Далі термін «Персональні дані» описує всі дані (їх склад та обсяг), в тому числі, але не виключно: прізвище, ім’я, по-батькові; електронна пошта; телефон, дата народження, стать, адреса (місце реєстрації/проживання/ перебування), відомості документа, що посвідчують особу, зображення, відомості про засоби зв’язку зі споживачем, тощо, які повідомляються учасником під час реєстрації на участь у велоперегонів ХСМ «Олешківськім лісом», за якими можна ідентифікувати фізичну особу і які можуть бути оброблені відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

    17.2. Володільцем Персональних даних, зібраних в учасників велоперегонів ХСМ «Олешківськім лісом», є громадська організація “Федерація велосипедного спорту Херсонської області” (далі – «Володілець»). Розпорядником Персональних даних, які залучені Володільцем є: Фізична особа-підприємець Кутасов Володимир Іванович (https://vcycling.club/), місцезнаходження 73000, Херсонська обл., м. Херсон, вулиця Перекопська, будинок 161, квартира 46, адреса електронної пошти: info@vcycling.club. (далі разом – «Розпорядник»).

    17.3. Реєструючись на участь у велоперегонах ХСМ «Олешківськім лісом» учасник підтверджує, що Персональні дані, які ним/нею надаються при реєстрації є достовірними та актуальними, він повідомлений та обізнаний щодо складу та змісту зібраних Персональних даних. Володілець гарантує, що Персональні дані не будуть використані, якщо буде відомо, що вони є недостовірними.

    17.4. Реєструючись на участь у велоперегонах ХСМ «Олешківськім лісом» учасник тим самим надає свою однозначну згоду на обробку його/її Персональних даних (в тому числі на збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізацію, передачу), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем без отримання додаткового, окрім визначеного в цьому Положенні, дозволу на здійснення такої обробки) відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» та підтверджує своє повне розуміння та необхідну поінформованість щодо мети обробки персональних даних. При цьому учасник розуміє та погоджується з тим, що надані ним/нею Персональні дані можуть оброблятися Володільцем та Розпорядниками персональних даних, визначеними п. 13.2 цього Положення, а також передаватися іншим організаціям, що є партнерами Володільця, та субпідрядникам, членам, акціонерам, директорам, службовцям, партнерам, керівникам чи працівникам такої організації або Володільця, а також третім особам, які діють від імені Володільця, які можуть обробляти її, діє вони здійснюють свою діяльність, з метою зазначеною нижче. Надані персональні дані будуть оброблятися з наступною метою:

    - проведення велоперегонів ХСМ «Олешківськім лісом» та вчинення всіх необхідних пов’язаних з Велозмаганням дій;

    - присудження та вручення винагород, призів тощо у зв’язку з участю учасника у велоперегонах ХСМ «Олешківськім лісом» та подальшого повідомлення учасникам інформації, в т.ч. рекламного характеру, про наступні заходи/конкурси/акції;

    - об'єднання інформації, яку Володілець отримує при реєстрації учасників, з інформацією з інших джерел, таких як інформація, яку учасники йому раніше надавали, інформація, яку Володілець автоматично збирає про учасників (наприклад, через файли cookie); та інформація, яку Володілець отримав з інших джерел (наприклад, соціальних мереж). Володілець може використовувати цю інформацію та об'єднану інформацію, щоб дізнатися більше про вподобання учасників та повідомляти учасника про заходи, товари та послуги, що можуть відповідати вподобанням учасника, в тому числі інформацію рекламного та маркетингового характеру;

    - направлення учасникам в майбутньому повідомлень рекламного та інформативного характеру через електронну пошту, соціальні мережі, на телефонний номер чи з використанням інших засобів зв’язку.

    Обробка персональних даних здійснюється Володільцем та Розпорядниками з дотриманням необхідних заходів захисту таких даних від несанкціонованого розповсюдження.

    17.5. Володілець гарантує, що під час збору і подальшого використання отриманих від учасників Персональних даних він буде дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо недоторканності особистої інформації, а також застосовувати всі доцільні запобіжні заходи стосовно зібраних Персональних даних і надаватиме їх лише тим, хто має на це достатні права на законних підставах та у порядку, що визначений чинним законодавством України.

    17.6. Володілець вимагає та забезпечує дотримання всіма партнерами конфіденційності Персональних даних відповідно до норм захисту даних. Зверніть увагу на те, що Володілець не має загального контролю над виконанням цього зобов'язання і, що Володілець не несе відповідальності за можливі порушення норм своїми партнерами у межах, припустимих законодавством.

    17.7. Реєструючись на участь у велоперегонах ХСМ «Олешківськім лісом» учасник тим самим підтверджує, що він був повідомлений та обізнаний з правами суб'єкта персональних даних, що передбачені Законом України «Про захист персональних даних».