4 етап

4 етап
  • Місце: м.Херсон
  • Час та дата почастку: 10:00 02.06.2018
  • Дистанція: 75.04км
  • Категорія: Шосе
  • Клас:
Статистика

Результати: 4 етап

К1 ВIB Ім'я Призвище Результат Відставання Км/г А2 Категорія
1 782. Олександр Данько (м.Херсон) 02:19:19 -- 32.32 км/г 1 non
Середня швидкість переможця 32.32 км/г
1 12. Андрій Паламарчук (Білозерка) 02:19:20 -- 32.31 км/г 2 non
Середня швидкість переможця 32.31 км/г
1 99. Дмитро Воронов (Херсон) 02:19:21 -- 32.31 км/г 3 non
Середня швидкість переможця 32.31 км/г
1 777. Василій Блюммер (Херсон) 02:19:22 -- 32.31 км/г 4 non
Середня швидкість переможця 32.31 км/г
1 779. Анатолій Трофименко (Херсон) 02:33:44 -- 29.29 км/г 5 non
Середня швидкість переможця 29.29 км/г
1 7. Ольга Кутасова (Херсон) 02:36:10 -- 28.83 км/г 6 non
Середня швидкість переможця 28.83 км/г
1 9. Олександр Качіков (Херсон) 02:36:12 -- 28.82 км/г 7 non
Середня швидкість переможця 28.82 км/г
2 776. Александр Мельничук 02:36:12 + 16:53 28.82 км/г 8 non
Середня швидкість переможця 32.32 км/г
1 783. Михайло Колбаса (м.Херсон) 02:43:47 -- 27.49 км/г 9 non
Середня швидкість переможця 27.49 км/г
1 769. Олександр Педь-Власов (Херсон) 03:14:25 -- 23.16 км/г 10 non
Середня швидкість переможця 23.16 км/г
1 47. Іван Алексеев (Херсон) 03:23:57 -- 22.08 км/г 11 non
Середня швидкість переможця 22.08 км/г
1 785. Андрій Зінкевич (м.Херсон) 03:27:36 -- 21.69 км/г 12 non
Середня швидкість переможця 21.69 км/г
1 786. Наталья Піддубна (м.Херсон) 03:42:21 -- 20.25 км/г 13 non
Середня швидкість переможця 20.25 км/г
K1 Позиція у категорії
A2 Позиція в генералі
  • Учасники та категорії
    BIB Ім'я Призвище Категорія
    7 Ольга Кутасова (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    9 Олександр Качіков (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    12 Андрій Паламарчук (Білозерка) Категорії ще не визначенні.
    13 Юрій Савченко (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    47 Іван Алексеев (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    54 Олександр Стрілецький (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    87 Владислав Мисевич (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    99 Дмитро Воронов Категорії ще не визначенні.
    769 Олександр Педь-Власов (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    770 Ігор Кравченко (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    774 Олексій Мороз (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    776 Олександр Мельничук (м.Херсон) Категорії ще не визначенні.
    777 Василій Блюммер (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    778 Анатолій Кононов (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    779 Анатолій Трофименко (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    781 Владислав Винарский (м.Херсон) Категорії ще не визначенні.
    782 Олександр Данько (м.Херсон) Категорії ще не визначенні.
    783 Михайло Колбаса (м.Херсон) Категорії ще не визначенні.
    784 Владислав Німовець (м.Херсон) Категорії ще не визначенні.
    785 Андрій Зінкевич (м.Херсон) Категорії ще не визначенні.
    786 Наталья Піддубна (м.Херсон) Категорії ще не визначенні.
    787 Олександр Старов (м.Херсон) Категорії ще не визначенні.
  • Положення

    Положення змагань поки що відсутнє....