3 етап

3 етап
  • Місце: м.Херсон
  • Час та дата почастку: 06:00 01.06.2018
  • Дистанція: 54.5км
  • Категорія: Шосе
  • Клас:
Статистика

Результати: 3 етап

К1 ВIB Ім'я Призвище Результат Відставання Км/г А2 Категорія
1 99. Дмитро Воронов (Херсон) 01:34:08 -- 34.74 км/г 1 non
Середня швидкість переможця 34.74 км/г
1 782. Олександр Данько (м.Херсон) 01:34:08 -- 34.74 км/г 2 non
Середня швидкість переможця 34.74 км/г
1 12. Андрій Паламарчук (Білозерка) 01:34:10 -- 34.73 км/г 3 non
Середня швидкість переможця 34.73 км/г
1 777. Василій Блюммер (Херсон) 01:34:13 -- 34.71 км/г 4 non
Середня швидкість переможця 34.71 км/г
2 787. Олександр Старов (м.Херсон) 01:39:46 + 05:36 32.78 км/г 5 non
Середня швидкість переможця 34.73 км/г
1 778. Анатолій Кононов (Херсон) 01:39:51 -- 32.75 км/г 6 non
Середня швидкість переможця 32.75 км/г
1 7. Ольга Кутасова (Херсон) 01:39:53 -- 32.74 км/г 7 non
Середня швидкість переможця 32.74 км/г
2 776. Александр Мельничук 01:39:53 + 05:45 32.74 км/г 8 non
Середня швидкість переможця 34.74 км/г
1 9. Олександр Качіков (Херсон) 01:39:53 -- 32.74 км/г 9 non
Середня швидкість переможця 32.74 км/г
1 87. Владислав Мисевич (Херсон) 01:39:55 -- 32.73 км/г 10 non
Середня швидкість переможця 32.73 км/г
1 779. Анатолій Трофименко (Херсон) 01:49:16 -- 29.93 км/г 11 non
Середня швидкість переможця 29.93 км/г
3 54. Олександр Стрілецький (Херсон) 01:54:00 + 19:52 28.68 км/г 12 non
Середня швидкість переможця 34.74 км/г
1 769. Олександр Педь-Власов (Херсон) 01:56:56 -- 27.96 км/г 13 non
Середня швидкість переможця 27.96 км/г
2 785. Андрій Зінкевич (м.Херсон) 02:05:24 -- 26.08 км/г 15 non
Середня швидкість переможця 26.08 км/г
2 785. Андрій Зінкевич (м.Херсон) 02:05:24 -- 26.08 км/г 15 non
Середня швидкість переможця 26.08 км/г
2 47. Іван Алексеев (Херсон) 02:09:13 + 29:22 25.31 км/г 16 non
Середня швидкість переможця 32.75 км/г
1 786. Наталья Піддубна (м.Херсон) 02:26:26 -- 22.33 км/г 17 non
Середня швидкість переможця 22.33 км/г
K1 Позиція у категорії
A2 Позиція в генералі
  • Учасники та категорії
    BIB Ім'я Призвище Категорія
    7 Ольга Кутасова (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    9 Олександр Качіков (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    12 Андрій Паламарчук (Білозерка) Категорії ще не визначенні.
    13 Юрій Савченко (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    47 Іван Алексеев (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    54 Олександр Стрілецький (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    87 Владислав Мисевич (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    99 Дмитро Воронов Категорії ще не визначенні.
    769 Олександр Педь-Власов (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    774 Олексій Мороз (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    776 Олександр Мельничук (м.Херсон) Категорії ще не визначенні.
    777 Василій Блюммер (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    778 Анатолій Кононов (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    779 Анатолій Трофименко (Херсон) Категорії ще не визначенні.
    781 Владислав Винарский (м.Херсон) Категорії ще не визначенні.
    782 Олександр Данько (м.Херсон) Категорії ще не визначенні.
    783 Михайло Колбаса (м.Херсон) Категорії ще не визначенні.
    784 Владислав Німовець (м.Херсон) Категорії ще не визначенні.
    785 Андрій Зінкевич (м.Херсон) Категорії ще не визначенні.
    786 Наталья Піддубна (м.Херсон) Категорії ще не визначенні.
    787 Олександр Старов (м.Херсон) Категорії ще не визначенні.
  • Положення

    Положення змагань поки що відсутнє....