Батьківські збори Велошколи

Шановні батьки велосипедистів! Ми перейшли до стадії формування "велосипедної секції".
Тому у найближчі тижні плануємо провести батьківські збори на повітрі у зв'язку з карантинними обмежаннями, проте ми маємо бажання не затягувати його і більшість питань вирішити за допомогою групи у Вайбері «Велошкола».

Що нам відомо про майбутню «секцію»?

  1. Більшість тренувань будуть проходити теріторією лісо/паркових зон, де батьки зможуть спостерігати за тренуваннями дітей. В зимовий період (погані погодні умови) плануємо займатися загальною фізичною підготовкою на базі загально-освітньої школи (у спортивному залі).
  2. Занятя будуть розділені на групи відповідно до рівня підготовки.
  3. Базова спортивна дистципліна наших тренувань - це крос-кантрі (XC), але це не означає, що ми не будемо розвивати інших напрямків велоспорту. Наразі, більшість змагань, в котрих діти будут приймати участь - це змагання крос-кантрійного типу.
  4. Занятя будут проводитися безкоштовно.
  5. Для занять діти використовують власні велосипеди та обов'язково повинні мати захисний шолом.
  6. Район проведення тренувань - «ДКТ», парк «Маргелова» (Придніпровський парк)

 

Тож, наступний найскладніший для нас крок - це зібрати щонайменше дві групи по 15 дітей віком від 6 до 14 років. Просимо усіх зацікавлених у проведенні батьківських зборів, заповнити анкету:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe_vPLfYLh6AKP_f9qaWLBMBAYv_jRlp5UANhuD7XNqCOzqOQ/viewform

Точну дату та місце зборів повідомимо пізніше. Орієнтовне місце проведення - площа біля ДКТ о 18:00 (9 або 16 грудня).

Пропонуємо Вам долучитися до групи «Велошкола» у Вайбері щоб слідкувати за змінами, ставити власні запитання та пропозиції: https://invite.viber.com/?g=LMSwGRbuLkcGAqN7s0K-ocGuXCAMmCV3

 

Ініціатива "Велошкола для дітей у Херсоні" реалізовується велосипедними амбасадорами та “Федерацією велосипедного спорту Херсонської області” в рамках проєкту "ВелоМіста 2.0", який впроваджується громадською організацією "Спільно HUB" за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).